روشهاي ارضاء جنسی بدون دخول آلت


ارضاء جنسی بدون دخول آلت

میدونید که intercourse همان داخل کردن آلت مردانه در مجرای رحم هست.. اما اصطلاح دیگری داریم به اسم outercourse .. یعنی ایجاد حالت اوج هیجان جنسی و ارگاسم بدون وارد کردن آلت تناسلی مردانه. این مسئله سوال خیلی افراد هست.. که به هر دلیلی نمیخوان مقاربت واژنی داشته باشند و مختص ایران هم نیست... ضمن اینکه باعث میشه زوجین احساس صمیمیت بیشتری کنند. در این حالت هیچ مایع منی.. خون, و یا مایعات زنانه بین دوطرف رد و بدل نمیشه. و میشه گفت این روش هم احساس رضایت به طرفین میده و هم مانع حاملگی های ناخواسته و بیماریهای مقاربتی میشه. حالا اونها چی هستند..
hot talk
یا به اصطلاح صحبت های عشقی کردن.. مثلا گفته شده یکی از رموز پایداری روابط عشقی زناشوئی اینه که همدیگر رو به اسامی عشقی و یا اسامی که طرف خوشش بیاد و باعث تحریکش بشه... صدا بزنن. و یا اینکه sexy stare داشته باشن..
یعنی با نگاه شهوانی همدیگرو نگاه کنن.. چیزی که زنهای ما وقتی میخوان طرف رو خیلی سکسی خطاب کنن.. میگن طرف خیلی حیضه.. اما چه خوبه که زن و شوهر همدیگرو گاهی به حالت حیض نگاه کنن. حالت دیگرش اینکه با هم دوش بگیرن و حمام کنند. و یا اینکه با تلفن با هم بطور سکسی حرف بزنن و به اصطلاح با هم راحت باشن.. و یا اینکه با email.. با هم عشق بازی کنند. و یا اینکه با تحریک سینه و دستگاه تناسلی همدیگر رو به اوج حالت جنسی برسونند.یا اینکه هر دو جلوی هم و یا برای هم خود ارضائی کنند....

ارضاء جنسی بدون دخول آلت در این موارد مفید است:
1-
وقتی زوجین به هر دلیل تمایل نداشته باشند که آلت رو وارد مجرای رحم کنند
2-
وقتی به هر دلیل یکی از زوجین تمایل نداشته باشه که آلت وارد بشه
3-
وقتی که یکی از زوجین دچار زخم دستگاه تناسلی و یا بیماریهای اون منطقه شده باشند
4-
وقتی که روش جلوگیری مطمئنی در اختیار نباشه و مثلا نتونستن کاندوم تهیه کنن
5-
وقتی که یکی از زوجین دچار یبوست باشه
6-
اگر خانمی در حال خونریزی قائدگی باشه
http://www.goaskalice.columbia.edu/1504.html

تحریک سینه ها و دستگاه تناسلی

به این حالت میگن..dry sex یا dry humping یا frottage. اگه به قدر کافی اون مناطق تحریک بشن..نه تنها باعث میشه که شریک جنسی تمایل به سکس پیدا کنه.. بلکه حتی میتونه باعث رساندن به اوج جنسی طرفین هم بشه.. یا همان ارگاسم.در این حالت نیز مهمترین حسنی که وجود داره اینه که زوجین مطمئن هستند که دخولی صورت نمیگیره و بیماری مقاربتی صورت نمیگیره. و تمام حواستونو معطوف به این مسئله میکنید که چطور شریکتونو ارضاء کنید.
http://www.goaskalice.columbia.edu/0583.html


مقاله ای به انگلیسی در باره سکس تلفنی
http://my.webmd.com/content/article/65/72737.htm

نوشته شده توسط محبوبه در پنجشنبه دهم مرداد ۱۳۸۷ ساعت 16:2 | لینک ثابت |
 
< قالب و كدهاي جاوا > <
>